Kategorie

Kontakt

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00
tel: +48 61 879 99 25
fax: +48 61 853 28 49

ggPorozmawiaj na gadu
W naszej ofercie znajdują się również:
www.maszyny.agencja-amk.com.pl
www.amkafolie.pl
www.reklama.agencja-amk.com.pl

Alior raty dodrewnaimetalu.pl

Kariera

Poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

na rejon północno wschodniej Polski.
woj.: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie oraz lubelskie

Nr ref: DTH-PWP

Zadania:

Prezentacja i dobór rozwiązań technologicznych, związanych z zastosowaniem produktów szwajcarskiej marki Lamello oraz oferowanych przez naszą firmę urządzeń do nakładania klejów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z szeroko rozumianą obróbką drewna litego oraz produkcją mebli z płyt drewnopochodnych.
  • Doświadczenia i praktycznych umiejętności w produkcji, montażu mebli oraz obsługi elektronarzędzi.
  • Umiejętności budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientem.
  • Akceptacji częstych wyjazdów służbowych,
  • Obsługi pakiet MS Office oraz Internetu
  • Posiadania prawa jazdy kategorii „B”
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę,
  • Ciągły kontakt z branżą i nowymi technologiami,
  • Uczestnictwo w najważniejszych imprezach targowych w kraju,
  • Wyjazdy zagraniczne,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Samochód, telefon i komputer służbowy,

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres e-mail:
rekrutacja@agencja-amk.com.pl

W dokumentach aplikacyjnych proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).